Jarní klubání

Posted by | · · · · | B) Akce KPZH

Ještě nenastalo jaro, ale už se zdá, že se tady něco klube. Zveme Vás na první Klubání – klubové setkání s přáteli, známými i neznámými. Chystáme každé čtvrtletí nepříliš komponovaný komorní kulturní pořad, do něhož se můžete aktivně zapojit i Vy. Sami nevíme, co se z toho vyklube.

Máte-li cokoli, co by mohlo doplnit náš program již teď nebo i v budoucnu, prosím, pošlete zprávu na barca.zacalova [ na ] gmail . com. Přispět můžete čímkoli, fotografiemi, vyprávěním, poezií, písničkami, scénkou – zkrátka, meze se fantazii nekladou.

První klubání proběhne v pátek 2. března 2018 od 18:02 hod. v konferenčním salónku hotelu Praděd-Thamm (1. patro vpravo od schodiště, vlevo od výtahu) ve Zlatých Horách.

Přijďte dobře naladěni, protože se může stát, že nástroje, na něž se bude hrát, budou potřebovat doladit. 

Přejete-li se i občerstvit přijďte dříve, abyste stihli návštěvu restaurace před zahájením. O přestávce bude jen málo času, tak akorát na pošvitoření u mrňavé skleničky. Vstup je tradičně zdarma. Příspěvkům na činnost klubu se samozřejmě nebráníme.

A na co se přibližně můžete napoprvé těšit?

Určitě na mluvené i zpívané slovo, báječného Jožku Hanulíka, hudební poslechovou část s průvodním slovem Pepy Strouhala, scénku, poezii i společné pozpívání. Po rozlúčkovém společném zpěvu si jistě mnozí najdete čas na obyčejné popovídání, které je dnes tak potřebné. Povídání může být při skleničce, při stolečku při … Přejeme příjemnou diskuzi a ne při 

Věříme, že se z toho vyklube opravdu příjemný klubový večer.


No Comments

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.