Podzimní Klubání 2018

Posted by | · · · · · · · | B) Akce KPZH

Proběhlo 3. Klubání, které bylo opravdu klubové až skoro „obývákové“ , se stejně pohodovou a povídavou atmosférou. Za Marka tentokrát na úvodní písně zaskakoval logopedický hroch, který na rozdíl od Marka do školy nemusí.

Na prázdniny vzpomenula Mirka Olšinová s promítnutím fotek z příměstského tábora u Zlatých Hor. Přiblížila i organizaci EduArt, která tento tábor organizovala. Pak vystoupila její dcera Eliška, od které bychom se mohli učit, jak rozezpívat celý sál. Objevili jsme začínající hvězdu stand-up komiků Stand-u Ciconě, který popsal „únikovku“ z jednoho hotelu na Slovensku a lehce nastínil rozdíly mezi muži a ženami. První půli završil svou gastroenterologickou poetickou písní Roman Pavlík.

Po přestávce byli účastníci vtaženi do dění kvízem „Necháte se napálit?“ a? … tři se nenechali napálit a dostali sladkou odměnu. Večer velmi příjemně završil Laďa Začal krásnými méně známými podzimními písněmi.

Fotky z proběhlého večera najdete ZDE a krátký sestřih ZDE.

Děkuji všem účastníkům i divákům za velmi příjemný večer.

Další Klubání proběhne 14. 12. od 18:00. Už teď se můžete těšit na ochutnávku cukroví, domácí slivovici, další povídání Standy Ciconě, příjemnou muziku a setkání s přáteli a známými.

Těšíme se na Vás!

Barča


No Comments

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.