Koledování 2016

Posted by | · · · · | D) Tkalcovna · E) Kahancové tance

(v pravém dolním rohu videa zvolte zobrazení na celou obrazovku)

Vánoční svátky roku 2016 zahájili někteří z našich členů již 22. prosince poetickou akcí oslavy zimního slunovratu, kterou nám připravili Liba, Mirka a Ivoš. Kéž se to stane tradicí, neboť zimní slunovrat je pro nás severopolokulníky ze všech slunovratů nejslunovratovatější.

A mnozí zvládli vyrazit na druhý vánoční svatoštěpánský svátek 26. prosince s koledou a dárky pro Ježíška do živého Betléma na Férovce. (S Ježíškem musíte jít vždy na férovku : )

A na Štěpána se má chodit po koledě. To se poněkud protáhlo, takže s koledou na tkalcovnu jsme dorazili až na Juditu 29. prosince 2016 vskutku velebně (aniž bychom na Juditu mysleli hebrejsky). Velebnost zajišťovaly dvě pečené kačenky, bažant, skvostná polévka a celá řada dalších baštovních ozdob tohoto slavnostního dne. Tkalcovna byla veřejnosti plně k dispozici a klubovníci procházeli s koledou Rejvízem vzhůru i dolů.

Ve fotogalerii naleznete množství obrázků, proto k výše uvedenému odkazu přikládáme i detailní záběry celé akce, které pořídil Ivoš, a to včetně báječně prostřené koledovací tabule.

(v pravém dolním rohu videa zvolte zobrazení na celou obrazovku)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


No Comments

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.