Pozvánka na Horování pro jesenický fórglór

Posted by | · · · · · · · | B) Akce KPZH · E) Kahancové tance

Už je to tady! Opět nám v časoprostoru vzniká díra zaplněná 29. únorem, kdy máme vždy štěstí rozluštit nějakou další záhadu zlatohorského kancionálu Pr děd (obsahuje zdejší původní fórglór) nebo dokonce objevit něco zcela nového, přesto neméně záhadného.

Letos plánujeme zcela nečekaně objevit zlatohorská mystéria, o nichž dosud neví vůbec nikdo, dokonce ani náš badatelský tým, ani CIA, ani FSBéé.

Prezentaci objevů provedeme v sobotu 2. března od 18 hodin v sálech střediska Bohema ve Zlatých Horách (vstup RECEPCE).

Hlavní náplní večera bude především nácvik zdejších svérázných tanců.

Proto prosíme, přijďte oděni sumárně žlutě, globálně zeleně nebo totálně červeně, abychom se mohli snadno organizovat. Nebudete-li mít dostatek jednobarevných svršků, zvolte spodky. Nebudou-li ani spodky, můžete zvolit oděv jiné barvy, avšak tak, aby bylo na první pohled jasné, k jaké barvě patříte.

Prosíme, přijďte včas.

Doporučujeme si udělat na tuto akci volno na celý víkend a doplnit akci turistikou a další vhodnou zábavou. Po 29. únoru bude na našem webu zveřejněn největší objev (vyjma fórglóru), který vás vytáhne do přírody.

Objednávky ubytování na rekreačním středisku Bohema můžete provést na e-mailu a.laholova[na]seznam.cz

Cena za osobu a noc 550,-Kč se snídaní, 450,- Kč bez snídaně. Pokoje jsou s WC a koupelnou, teplo bude. Pokoje jsou třílůžkové.


No Comments

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.