Veselí ve Velké Kraši

Posted by | · · · · · | E) Kahancové tance

Očekávání se často zásadně rozcházejí s nastalou situací naprosto zásadně. Například jsme očekávali, že nejlepší podmínky pro vystoupení Kahancových tanců a tedy i nejlepší nálada a výsledek, že bude na akci Fajront!!! na Slezskoostravském hradě. A ouha! Jednalo se o jeden z našich nejhorších zážitků, díky burácející sousední scéně, jejíž reproduktory byly namířeny přímo na naše pódium.

A naopak. Od malého vystoupení ve Velké Kraši jsme očekávali spíše nezájem publika a tím pádem i malý kontakt s publikem a z toho vyplývající nevalný výsledek. Opak byl pravdou.

V sobotu 29. září 2023 jsme byli uvítání v čisťounkém a krásně vyzdobeném kulturním domě ve Velké Kraši. Pořadatelé i pan starosta byli velmi pozorní a zajistili pro nás nazdobenou tabuli (stůl) jak pro vzácné hosty. Ačkoli jsme měli velké problémy s naší aparaturou, nakonec jsme zprovoznili zvuk alespoň přes jeden reproduktor.

Tanečníci vyrazili na parket mezi lidi a po dvou tanečcích bylo publikum naše. Roztály i nejzatuhlejší tváře a nám se hrálo, zpívalo a tančilo radostně. To se projevilo na celé atmosféře i našem závěrečném pocitu. Spokojenost na všech stranách.

Navíc jsme dostali parádní pohoštění, takže i náš nenasytný duch Gill si spokojeně pomlaskával.

Díky pořadatelům za pozvání. Závidíme (v dobrém) váš příjemný kulturní dům i jeho pozorný personál.

Snad zase někdy na shledanou.


No Comments

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.