Letní Klubání 2018

Posted by | · · · · · · · · | B) Akce KPZH

Naše v pořadí druhé, tentokrát letní Klubání proběhlo v pátek 8. června opět v klubovně hotelu Praděd-Thamm ve Zlatých Horách.

Fotky naleznete ZDE a videozáznam ( cca 4 min sestřih) k připomenutí atmosféry ZDE.

Tradičně se zahajovalo veselou zvací znělkou Do Klubu. A pak přišla pecka – džezík (píše se to asi jazzyk : ) zdejší hudební školy pod vedením jejího ředitele nás uvedl do rytmu swingového, latinskoamerického – zkrátka, šoupalo to s námi pěkně na plné pecky jako vždycky synkopicky. Oslnilo nás, jak tito mladí lidé skvostně houpou rytmem.

Všechny rozveselil Marek, jehož nezaskočila nekompatibilita dataprojektoru a hbitě jej nahradil za kreslící pultík, na němž vysvětlil, kde se vzala následující studentská „fekální“ poezie. Problematika záchodového úklidu dala vzniknout celé řadě básní, od rýmovaček až po skutečné balady. Na výzvy, aby kdokoli přihodil něco do krámu, se akčně vynořil Peter Š., takto inspirován studentskou poezií, skvostně vyfikl imitaci přednesu tryskajícího z dětské duše.

Po přestávce se rozezněla svolávací píseň Klubání, pěkně halasně na reproduktory, aby náhodou nikdo nezaspal u báru a než se připravil Štěpán se svou pro tento účel sestavenou kapelou, vyprávěl Roman o svém nástupu na vojenskou službu.

Po Štěpánově autorském vystoupení jsme se hrnuli pod obraz, abychom to vše řádně završili.

Zajisté to byl príma večer, tak jako posledně.

Přátelé, nebojte se pozvat příště také své přátele. Akce je otevřená všem, kteří se chtějí zasmát, zaposlouchat či přispět kulturně k programu. Nápad do programu nám dejte vědět, nebo si ho rovnou nachystejte na další Klubání v září.

Těšíme se na další setkání s Vámi.


No Comments

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.