Sláva Zdeňku Smitalovi!

Posted by | · | Historky, zážitky

Jak se děje pravidelně každým prvním čtvrtkem měsíce, i tentokrát jsme se sešli ve čtvrtek 2.12. k besední schůzce KPZH. Jenže covidové nebezpečí nás mělo k ostražitosti. Proto jsme zvolili ke srazu nově otevřenou hospůdku v zámečku Doubrava v Ondřejovicích, neb tam byla připravena hojnost chlebů s cibulí a syrečky. To bylo doplněno špičkovými bramborovými placičkami a chleby se škvarkovou pomazánkou. Nejdůležitější však byly syrečky, pomocí nichž jsme testovali, zda někdo nepřišel o čich a nestal se tak podezřelým z infekce covid-19. Mnozí asi tomuto praktickému opatření nedůvěřovali, protože nás nebyla velká síla. Avšak to nám pranic nevadilo.

Ukázalo se, že čichu ani chuti zbaveni nejsme. A tak jsme mohli přistoupit k projednávání programu. Nejdůležitějším bodem besedování bylo připomenutí nadcházejících kulatin našeho zakládajícího a vůbec prvního člena i prvního předsedy KPZH Zdeňka Smitala – agenta č. 001 (to je skutečně číslo Zdeňkovy průkazky od počátku vzniku klubu). Kam se na něj hrabe 007! Zdeněk je navíc sáňkařská legenda! Přečíst si o jeho sportovním působení můžete ZDE. Předali jsme Zdeňkovi nejen dárkový koš, ale i bohatě zdobený děkovný glejt. Pár obrázků ZDE.

Sláva Tobě, Zdeňku, díky za bezvadnou práci pro klub. Přejeme Ti pevné zdraví a stálou Tvoji přízeň KPZH.

Zdeněk Smital na schůzi KPZH
Zdeněk při podpoře jesenického fórglóru – kahancových tanců

One Comment

KPZH – Tříkrálová schůze a oslavy Mirka a Zdeňka says:

9.1.2022 at 16:57

[…] schůzi přinesl náš první předseda a slovutný člen Zdeněk (viz článek z minula) báječné občerstvení. A současně probíhaly oslavy kulatin dalšího našeho člena Mirka […]

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.